CiHaN YeNiCi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CiHaN YeNiCi

Yaban Gülü Ve Cihan Yenici

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaban Gülü 4. Bölüm

4 posters
YazarMesaj
eVa
acemi üye
acemi üye

Yaban Gülü 4. Bölüm Empty
MesajKonu: Yaban Gülü 4. Bölüm   Yaban Gülü 4. Bölüm EmptySalı Nis. 15, 2008 8:07 pm

Valla okuldan gelir gelmez yemek yerken gayet güzel izledim. Cok odevim var ama hemen özet geçeyim:

- Lacin'le zengin sevgilisini cocugun babası evlerinde yakalıyor,(eh malum pozisyonda) kizi evden kovuyor... Laçin aglayıp zırlarken sevgilisi onu hiç bırakmayacagını soyleyerek onu teselli etmeye çalışıyor. (Vallahi de bırakmıyor cocukcagız kızı, yani bekledigimden daha yurekli davranıyor simdilik, tabi sonra ne olur bilinmez.)

- Omer, evlerine erzak yardımı yapan patronunu gayet kendinden beklenmedik bir cesaretle uyarıyor, bir daha bizim eve gitmeyin anlamında. Bu arada da kendisi nefret ettigi işlerine devam ediyor. (Ayh bir sahnede çok etkilendim, yazmadan edemeyecegim: Omer'in yanındaki (kendisi icin agzımı bozamayacagım kisilikteki) adam, hırsızlıga gittikleri evde uyuttuklari kıza girişmeye kalkınca Ömer de adama girişiyor. Adama izin vermiyor tabi ki. Guzel bir hareketti, gönlümüzü kazandi, adamın kafasına kendim vurmuş gibi rahatlattı)

- Bu arada dizimizin guzel annesi Ayten'in komşusu ona Selim Bey'in telefonunu veriyor ve gururuna çok düşkün olan Ayten daha henüz adamı aramamışken maşallah bizim Laçin arıyor. Daha sonra Selim Bey'in ortagının sekreteri olmayı başarıyor. O sahneler de etkileyici ve benim için çok tanıdıktı. Adam kızın bu kadar tecrubesiz olmasına ragmen azimli, hevesli ve en çok da samimi olmasından etkileniyor.

- Selim Bey'le güzel sekreterinin 2 yıllık ilişkilerinin ne kadar mutlu oldugunu gösteren sahneler...

- Selim Bey'in Laçin'i sıcak bir yaklaşımla kabul ettigini gosteren sahneler...

- Ayten anne, o Ömer'in meshur patronu aracılıgıyla namuslu bir lokantada işe giriyor. ( O patron adam da berbat bir kişiliği canlandırıyor ama hala da tipi bana çok sempatik geliyor; keşke dizide de iyi kalpli olsa diye uzuluyorum resmen ya8) )

- Laçin'le Hakan'ın birbirlerini çok sevdigini gosteren sahneler ve Laçin'in bana itici gelişi. (Sebep: Ne olursa olsun, sen bir kufur yemişsin cocugun ailesinden, ben olsam biraz daha gururlu davranirim ya da ayri dunyaların insani olduklari belli falan.. Bir de ben en güzelim gibi laflar etti, biraz iticiydi yani Razz Bir kere ben varken sen yani ne bileyimmm Laughing Şaka yapıyorum he)

- Bu arada cok kötü bir sey oluyor: Omer bir kadının cantasını gayet acemi bir sekilde kapıp kaçarken o sınıfındaki iyi kalpli kız görüyor, Ömer diye arkasından koştururken araba zort diye kıza çarpıyor. Ömer çaresiz. Orasi oyle kaldi valla... Crying or Very sad Merakla beklemek zorundayız obur haftayi.

- Ve bir merak konusu daha yaratıp haftaya da izleyiciyi ekrana baglamak icin (Valla ben bir gun sonra ancak monitore baglanabilirim) bir sey daha yapıyorlar. O Hakan'ın ayrıldıgı Pelin Hakan'a gelip hamile oldugu soyluyor, dahası ailelerin de haberi var diyor. (Yalan tabi ama Hakan'ın işi çoook zor. Açıkcası çocuk kendinden hiç beklenmedik şekilde Laçin'e sadık olmaya çalışıyor ama yok ayırırlar bunları. )

Hhhh... İşte boyle. Bu kadar işimin arasında kendime inanamıyor, hayatta ilk defa bir dizi için yazi yazdigimi belirtiyor, katılımları bekliyorum.Razz

Son not : Az çok sinemayla iç içeyim, az çok bilirim ki, en zor rollerin başında ayna karşısında rol yapmak vardır. Bu bölüm sevgili kahramanımız Omer bu konuda oldukça başarılı idi. Ama bence O masum kıza onun yuzunden araba çarpınca agacların arasından kızı izledigi sahnede bir bakış yaptı, bir tipe girdigi ki Ömer, oldugu gibi bana da geçirdi yani... Uzuldum, gozlerim dolacaktı nerdeyse...
SiNaN_94
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
SiNaN_94

MesajKonu: Geri: Yaban Gülü 4. Bölüm   Yaban Gülü 4. Bölüm EmptyPerş. Nis. 17, 2008 12:38 pm

Çok Teşekkür Ederim Smile
http://www.cihanyenici.yoo7.com
C!haN'Ke$
Miss mod
Miss mod
C!haN'Ke$

MesajKonu: Geri: Yaban Gülü 4. Bölüm   Yaban Gülü 4. Bölüm EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 4:03 pm

laçin banada itici geliyo yani ne o öle ben güzelim falan demeler hoşuma gitmedi bu konuda sana katıLıyorum ..
ellerine sağlık paylaşım için...
CcCc
acemi üye
acemi üye

MesajKonu: Geri: Yaban Gülü 4. Bölüm   Yaban Gülü 4. Bölüm EmptySalı Nis. 22, 2008 8:14 pm

eyv... harikasın =)

Yaban Gülü 4. Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-