CiHaN YeNiCi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CiHaN YeNiCi

Yaban Gülü Ve Cihan Yenici

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

88'lik Çapa dayak yüzünden boşanıyor

YazarMesaj
C!haN'Ke$
Miss mod
Miss mod
C!haN'Ke$

88'lik Çapa dayak yüzünden boşanıyor Empty
MesajKonu: 88'lik Çapa dayak yüzünden boşanıyor   88'lik Çapa dayak yüzünden boşanıyor EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 10:37 am

Çapamarka’nın eski sahibi 88 yaşındaki Salih Germi Çapa’nın mutluluğu çabuk bitti.

Yaklaşık 1.5 yıl önce yaptığı evlilikle çok konuşulan Çapamarka’nın eski sahibi 88 yaşındaki Salih Germi Çapa’nın mutluluğu çabuk bitti. Akşam'ın haberine göre ilk evliliğinden olan çocuklarının itirazlarına rağmen hesaplarının bulunduğu banka şubesinin müdür yardımcısı Olcay Gezer (42)’le evlenen Çapa, İstanbul 1. Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı.
Çapa, Avukat Ahmet Pamuk vasıtasıyla verdiği dilekçede kendisinden 46 yaş küçük eşi Olcay Gezer Çapa’yı suçladı. Çapa, dilekçede eşinin tanıştıkları dönemde kendisini önce ilişkiye sonra da nikaha zorladığını söyledi. Yaptıkları evlilik sözleşmesiyle eşinin kendi hesaplarına girme hakkını elde ettiğini de belirten Çapa, Gezer’in ilk evliliğinden olan oğlunun eğitim masraflarının da kendi rızası olmadan ödettiğini anlattı.
Salih Germi Çapa, kendinden habersiz başka bir bankaya sağlık ve emeklilik sigortası yaptırdığını bu yüzden aralarında çıkan tartışma sırasında eşinin kendisini tekme tokat dövdüğünü, çocuklarının evine sığındığını söyleyerek, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmak istediğini belirtti.
20 MİLYON DOLARLIK SERVET
Zekeriyaköy’da havuzlu villalar
Beykoz, Balmumcu, Ortaköy, Riva ve Bodrum’da arsalar
İstanbul’un çeşitli yerlerinde çok sayıda konut
Arnavutköy’de yalı
Çok sayıda otomobil
Bankada nakit 1 milyon 750 bin dolar
TÜFEKLE KORKUTUP DÖVDÜ
ÇAPA’nın 11 gün önce Arnavutköy Polis Merkezi’ne giderek eşinden dayak yediğini belirtip şikayette bulunduğu da ortaya çıktı. Çapa, şikayetinde şöyle dedi: “Eşim kendi sigorta primlerini yatırmak için hesabımdan 1.750 YTL para çektirmiş. Bunu öğrendiğimde ‘Neden haberim yok’ dedim. Tartışma çıktı, bana ait ruhsatlı tüfeğimi aldı ve üzerime doğrulttu. Bana ‘Sen benim emekli paramı nasıl ödemezsin’ dedi. Sonra üzerime saldırdı, testimlerimi tekmeledi, göğsüme vurdu. Evden kaçıp, oğlum Hakan’ın yanına sığındım. Eşim benimle param için evlenmiş, nikahtan bir süre sonra bana kötü davranmaya başladı, fiili saldırılarda bulundu. Bilgim olmadan yüklü miktarda paramı çekti. Eşimin yanında can güvenliğim yok. Darp etti. Psikolojimi bozdu.” Çapa’ya adli tıptan iş görmez raporu verildi.

88'lik Çapa dayak yüzünden boşanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası