CiHaN YeNiCi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CiHaN YeNiCi

Yaban Gülü Ve Cihan Yenici

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

.: imkansiz askim :.

YazarMesaj
C!haN'Ke$
Miss mod
Miss mod
C!haN'Ke$

.: imkansiz askim :. Empty
MesajKonu: .: imkansiz askim :.   .: imkansiz askim :. EmptyPtsi Nis. 28, 2008 7:20 pm

ben ilk askimi üç yil önce yasadim kis gecesiydi ilk gördügüm onu komsumun oglu araciligiyla gördüm tanidim bizim askimiz basladi bu vesileyle bir yil konustuk ikimiz ayri sehirlerdeydik ailelermiz ögrendi durumu ikimizin aileside istemedi ben ayrilmak zorunda kaldim ben birakmistim onu ama delice seviyordum onu her gece gizli numaradan ara sesini duyardim ve bir yil konusmadik sevgililer gününde ona mesaj atim ve tekrar basladik beni isteyenler vardi ona söyledim önbes gün boyunca sustu ve yüzügüm takilacak geldi yanima aglastik ama bana gitme taktirma yüzügü bile diyemedi yanindan kalktim gittim sevmedigim biriyle o gece yüzügüm takildi ve hiç sesi çikmadi bir hafta sonra yüzügü attim ben onla yine konusuyorduk çok mutluyduk ve beni ansizin yine birakti çok kostum pesinden hiç gururum kalmamisti mesaj üstüne mesaj ama bir ise yaramadi ben askimi çok sevdigim için anesine bile mektup yazdim cevap bile vermedi anesi ama babasi cevabini vermisti simdi ayriyiz ve asker simdi çok seviyorum onu unutamiyorum canimdan çok seviyorum EMRAH SEN BENIM TEK ASKIMSIN

.: imkansiz askim :.
1 sayfadaki 1 sayfası